Microchip Technology
型号:
SST39VF020-70-4I-WHE
封装:
32-TSOP
批次:
-
描述:
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32TSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.463
$1.463
25
$1.4155
$35.3875
100
$1.3585
$135.85
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 256K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-TSOP |
| Series | SST39 MPF™ |
| Access Time | 70 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 20µs |
| Package / Case | 32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) |
| Memory Size | 2Mbit |
| Technology | FLASH |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | SST39VF020 |