ST-32EA205
Nidec Components Corporation
型号:
ST-32EA205
描述:
TRIMMER 2M OHM 0.125W J LEAD TOP
用户指南
Termination Style J Lead
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.134" x 0.134" Face (3.40mm x 3.40mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Resistance 2 MOhms
Series ST-32
Power (Watts) 0.125W, 1/8W