STMicroelectronics
型号:
ST25DV64K-IER6T3
封装:
8-TSSOP
批次:
-
描述:
IC RFID TRANSP 13.56MHZ 8TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.482
$1.482
10
$1.34995
$13.4995
25
$1.31366
$32.8415
50
$1.30701
$65.3505
100
$1.16831
$116.831
250
$1.16489
$291.2225
500
$1.147315
$573.6575
1000
$1.098608
$1098.608
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Standards | ISO 15693 |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | ST25D |
| Type | RFID Transponder |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Frequency | 13.56MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | I²C |
| Base Product Number | ST25 |