STMicroelectronics
型号:
ST25R3912-AQWT
封装:
32-QFN (5x5)
批次:
-
描述:
NFC / HF RFID READER IC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.852
$5.852
10
$5.22405
$52.2405
25
$4.70212
$117.553
100
$4.284025
$428.4025
250
$3.86612
$966.53
500
$3.469058
$1734.529
1000
$3.10365
$3103.65
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Standards | FeliCa, ISO 14443, ISO 15693, ISO 18092, MIFARE, NFC |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Series | ST25R |
| Type | RFID Reader |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.4V ~ 5.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Frequency | 13.56MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | SPI |
| Base Product Number | ST25 |