STMicroelectronics
型号:
ST25R3912-AWLT
封装:
30-WLCSP (3.07x2.87)
批次:
-
描述:
IC RFID READER 13.56MHZ 30WLCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.795
$5.795
10
$5.17275
$51.7275
25
$4.65538
$116.3845
100
$4.241655
$424.1655
250
$3.827816
$956.954
500
$3.434706
$1717.353
1000
$3.10365
$3103.65
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Standards | FeliCa, ISO 14443, MIFARE, NFC |
| Supplier Device Package | 30-WLCSP (3.07x2.87) |
| Series | ST25R |
| Type | RFID Reader |
| Package / Case | 30-WFBGA, WLCSP |
| Voltage - Supply | 2.4V ~ 5.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Frequency | 13.56MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | SPI |
| Base Product Number | ST25 |