Samtec Inc.
型号:
ST4-15-1.50-L-D-P-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HDR 30POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.199
$4.199
10
$3.8114
$38.114
25
$3.61
$90.25
50
$3.52621
$176.3105
100
$3.35825
$335.825
250
$2.938464
$734.616
500
$2.854522
$1427.261
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 30 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.141" (3.58mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Razor Beam™ ST4 |
| Connector Type | Header, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Pick and Place |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 4.5mm, 5mm |
| Base Product Number | ST4-15 |