ST4TA104
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
ST4TA104
描述:
TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP
用户指南
Termination Style J Lead
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.197" x 0.177" Face (5.00mm x 4.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Resistance 100 kOhms
Series ST4
Power (Watts) 0.25W, 1/4W