Samtec Inc.
型号:
ST5-80-1.50-L-D-P-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HDR 160POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.9345
$10.9345
10
$9.6919
$96.919
100
$8.449395
$844.9395
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 160 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.141" (3.58mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Razor Beam™ ST5 |
| Connector Type | Header, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Pick and Place |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 4.5mm, 5mm |
| Base Product Number | ST5-80 |