首页 / 振荡器 / STC21C25O27-50.000M
minImg
STC21C25O27-50.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
STC21C25O27-50.000M
描述:
XTAL OSC TCXO 50.0000MHZ CMOS
库存 : 100
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series STC21C
Function Standby (Power Down)
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 50 MHz