首页 / 振荡器 / STC21C28O27-18.432M
minImg
STC21C28O27-18.432M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
STC21C28O27-18.432M
描述:
XTAL OSC TCXO 18.4320MHZ CMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 18.432 MHz