首页 / 振荡器 / STC22C28O16-16.384M
minImg
STC22C28O16-16.384M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
STC22C28O16-16.384M
描述:
XTAL OSC TCXO 16.3840MHZ CMOS
库存 : 100
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series STC22C
Function Standby (Power Down)
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 16.384 MHz