首页 / 振荡器 / STC22K33R48-19.200M
minImg
STC22K33R48-19.200M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
STC22K33R48-19.200M
描述:
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ratings -
Series STC22K
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 19.2 MHz