首页 / 振荡器 / STC32C33P07-20.000M
minImg
STC32C33P07-20.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
STC32C33P07-20.000M
描述:
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ CMOS
库存 : 266
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 6mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
Series STC32C
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 20 MHz