首页 / 振荡器 / STC53K33P17-12.800M
minImg
STC53K33P17-12.800M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
STC53K33P17-12.800M
描述:
XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ SNWV
库存 : 1885
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
Series STC53K
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 12.8 MHz