STMicroelectronics
型号:
STCS1APHR
封装:
PowerSO-8
批次:
-
描述:
IC LED DRV LIN PWM POWERSO-8
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8025
$2.8025
10
$2.5213
$25.213
25
$2.38336
$59.584
100
$2.065585
$206.5585
250
$1.959622
$489.9055
500
$1.758374
$879.187
1000
$1.498958
$1498.958
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | - |
| Voltage - Supply (Min) | 4.5V |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Supplier Device Package | PowerSO-8 |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | Linear |
| Package / Case | PowerSO-8 |
| Voltage - Supply (Max) | 40V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Frequency | - |
| Dimming | PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 1.5A |
| Base Product Number | STCS1 |