STMicroelectronics
型号:
STEF12H60MPUR
封装:
32-QFN (5x5)
批次:
-
描述:
IC ELECTRONIC FUSE 32QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.643
$5.643
10
$5.07205
$50.7205
25
$4.79484
$119.871
100
$4.155395
$415.5395
250
$3.942348
$985.587
500
$3.537439
$1768.7195
1000
$2.98339
$2983.39
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Output | 60A |
| Sensing Method | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Series | - |
| Function | Electronic Fuse |
| Accuracy | - |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 8V ~ 15V |
| Base Product Number | STEF12 |