STMicroelectronics
型号:
STEVAL-ISA008V1
封装:
-
批次:
-
描述:
BOARD EVAL FOR VIPER53 28W
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Main Purpose | AC/DC, Primary Side |
| Current - Output | 2A, 1A, 200mA |
| Product Status | Obsolete |
| Power - Output | 28 W |
| Series | VIPER™ |
| Regulator Topology | Flyback |
| Frequency - Switching | 40kHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 3.3V, 7V, 12V |
| Outputs and Type | 3, Isolated |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Utilized IC / Part | VIPer53 |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 90 ~ 265 VAC |