STMicroelectronics
型号:
STEVAL-ISA071V2
封装:
-
批次:
-
描述:
BOARD DEMO BASED ON VIPER16
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$35.625
$35.625
请发送询价,我们将立即回复。

| Main Purpose | AC/DC, Non-Isolated |
| Current - Output | 400mA, 160mA |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 4 W |
| Series | VIPer™ plus |
| Regulator Topology | - |
| Frequency - Switching | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | -5V, 7V or 5V, 12V |
| Outputs and Type | 2, Non-Isolated |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Utilized IC / Part | VIPer16 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC |