SolaHD
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$405.612
$405.612
5
$383.078
$1915.39
10
$338.00905
$3380.0905
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 50°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 47Hz, 63Hz |
| Termination Style | Terminal Block |
| Approval Agency | CE, cURus |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Inductance | - |
| Mfr | SolaHD |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Current | 5 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | STFE050 |