STMicroelectronics
型号:
STGAP2SICS
封装:
8-SO
批次:
-
描述:
GALVANICALLY ISOLATED 4 A SINGLE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.8
$3.8
10
$3.4124
$34.124
25
$3.22582
$80.6455
100
$2.79585
$279.585
250
$2.652476
$663.119
500
$2.380054
$1190.027
1000
$2.028915
$2028.915
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Rise / Fall Time (Typ) | 30ns, 30ns |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 100V/ns |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Approval Agency | UL |
| Current - Peak Output | 4A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Pulse Width Distortion (Max) | 20ns |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Number of Channels | 1 |
| Technology | Capacitive Coupling |
| Voltage - Output Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | - |
| Package | Tube |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 90ns, 90ns |
| Base Product Number | STGAP2 |
| Current - Output High, Low | 4A, 4A |