首页 / 存储器 / STK14C88-3NF45ITR
minImg
STK14C88-3NF45ITR
Infineon Technologies
型号:
STK14C88-3NF45ITR
封装:
32-SOIC
描述:
IC NVSRAM 256KBIT PAR 32SOIC
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 32K x 8
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Non-Volatile
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 32-SOIC
Series -
Access Time 45 ns
Write Cycle Time - Word, Page 45ns
Package / Case 32-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Memory Size 256Kbit
Technology NVSRAM (Non-Volatile SRAM)
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V