STMicroelectronics
型号:
STLM20W87F
封装:
SOT-323-5
批次:
-
描述:
SENSOR ANALOG -55C-130C SOT323-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.1875
$1.1875
10
$0.8892
$8.892
25
$0.71136
$17.784
100
$0.652175
$65.2175
500
$0.548454
$274.227
1000
$0.489164
$489.164
请发送询价,我们将立即回复。

| Sensing Temperature - Local | -55°C ~ 130°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 130°C |
| Test Condition | 25°C (-55°C, 125°C ~ 130°C) |
| Output Type | Analog Voltage |
| Sensing Temperature - Remote | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-323-5 |
| Accuracy - Highest (Lowest) | ±1.5°C (±2.5°C) |
| Series | - |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Sensor Type | Analog, Local |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Features | Shutdown Mode |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resolution | 11.77mV/°C |
| Base Product Number | STLM20 |