STMicroelectronics
型号:
STM32L422RBT6
封装:
64-LQFP (10x10)
批次:
-
描述:
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.194
$6.194
10
$5.56605
$55.6605
25
$5.26186
$131.5465
160
$4.560361
$729.65776
320
$4.32648
$1384.4736
480
$3.882137
$1863.42576
960
$3.340912
$3207.27552
请发送询价,我们将立即回复。

| Core Processor | ARM® Cortex®-M4 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Speed | 80MHz |
| Program Memory Type | FLASH |
| RAM Size | 40K x 8 |
| Number of I/O | 52 |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, PWM, WDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Oscillator Type | Internal |
| Supplier Device Package | 64-LQFP (10x10) |
| EEPROM Size | - |
| Series | STM32L4 |
| Package / Case | 64-LQFP |
| Core Size | 32-Bit Single-Core |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Connectivity | I²C, Infrared, IrDA, LINbus, Quad SPI, SPI, UART/USART, USB |
| Program Memory Size | 128KB (128K x 8) |
| Package | Tray |
| Data Converters | A/D 16x12b |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.71V ~ 3.6V |
| Base Product Number | STM32L422 |