STMicroelectronics
型号:
STM6823TJWY6F
封装:
SOT-23-5
批次:
-
描述:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.6125
$2.6125
10
$2.34935
$23.4935
25
$2.21654
$55.4135
100
$1.88841
$188.841
250
$1.773118
$443.2795
500
$1.551483
$775.7415
1000
$1.285512
$1285.512
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 240ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 3.08V |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Series | - |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | STM6823 |