STMicroelectronics
型号:
STOD13AMTPUR
封装:
12-DFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC REG AMOLED DISPLAY 2OUT 12DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8785
$2.8785
10
$2.58685
$25.8685
25
$2.4453
$61.1325
100
$2.11926
$211.926
250
$2.01058
$502.645
500
$1.804088
$902.044
1000
$1.52152
$1521.52
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, AMOLED Display |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 12-DFN (3x3) |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Package / Case | 12-UFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 4.6V, -2.4V ~ -5.4V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.5V ~ 4.5V |
| Base Product Number | STOD13 |