Tripp Lite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$28.253
$28.253
5
$26.6342
$133.171
10
$25.82765
$258.2765
25
$24.61716
$615.429
50
$24.2136
$1210.68
100
$23.40648
$2340.648
250
$21.469392
$5367.348
请发送询价,我们将立即回复。

| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Housing Material | Plastic |
| Approval Agency | CSA, cUL, NOM, UL |
| Current - Max | 15A |
| Mounting Type | Bench, Floor, Wall |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.2 lbs (544.3 g) |
| Series | Protect It!® |
| Type | Outlet Strip, Surge Protector |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Cord Length | 6' (1.83m) |
| AC Outlets | 7 |
| Region Utilized | North America |
| Energy | 1080J |
| Connector - AC Input | NEMA 5-15P |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120V |