STS321360U351
Eaton - Electronics Division
型号:
STS321360U351
封装:
SOD-323
描述:
TVS DIODE 36VWM 65VC SOD323
库存 : 6753
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 6A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 35pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 39V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 500W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Series BUSSMANN
Type Zener
Package / Case SC-76, SOD-323
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 65V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 36V (Max)