STMicroelectronics
型号:
STTH3012WL
封装:
DO-247 LL
批次:
-
描述:
DIODE GP 1.2KV 30A DO247 LL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.363
$3.363
10
$2.8234
$28.234
100
$2.283895
$228.3895
500
$2.030112
$1015.056
1000
$1.738282
$1738.282
2000
$1.636784
$3273.568
5000
$1.59201
$7960.05
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 115 ns |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DO-247 LL |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 20 µA @ 1200 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-247-2 |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 2.25 V @ 30 A |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1200 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 30A |
| Operating Temperature - Junction | 175°C |