SUCS10243R3B-G
Cosel USA, Inc.
型号:
SUCS10243R3B-G
描述:
DC DC CONVERTER 3.3V 8.6W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 500 V
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.58" L x 0.85" W x 0.28" H (40.2mm x 21.5mm x 7.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.6A
Supplier Device Package -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series SUCS (10W)
Power (Watts) 8.6 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-SMD Module
Efficiency 82%