SUCS6243R3C-C
Cosel USA, Inc.
型号:
SUCS6243R3C-C
描述:
DC DC CONVERTER 3.3V 4.5W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 500 V
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.28" L x 0.73" W x 0.28" H (32.6mm x 18.6mm x 7.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.35A
Supplier Device Package -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series SUCS (6W)
Power (Watts) 4.5 W
Type Isolated Module, Conformal Coated
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 75%