SUD09P10-195-BE3
Vishay Siliconix
型号:
SUD09P10-195-BE3
封装:
TO-252AA
描述:
MOSFET P-CH 100V 8.8A DPAK
库存 : 3779
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
FET Feature -
FET Type P-Channel
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1055 pF @ 50 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 34.8 nC @ 10 V
Mounting Type Surface Mount
Rds On (Max) @ Id, Vgs 195mOhm @ 3.6A, 10V
Product Status Active
Vgs(th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Supplier Device Package TO-252AA
Drain to Source Voltage (Vdss) 100 V
Power Dissipation (Max) 2.5W (Ta), 32.1W (Tc)
Series TrenchFET®
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 8.8A (Tc)
Mfr Vishay Siliconix
Vgs (Max) ±20V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V