SUS1R54815B
Cosel USA, Inc.
型号:
SUS1R54815B
描述:
DC DC CONVERTER 15V
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 76V
Voltage - Isolation 500 V
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.84" L x 0.48" W x 0.26" H (21.4mm x 12.2mm x 6.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 100mA
Supplier Device Package -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series SUS (1.5W)
Type Isolated Module
Package / Case 5-SMD Module
Efficiency 77%