SUS6483R3C
Cosel USA, Inc.
型号:
SUS6483R3C
描述:
DC DC CONVERTER 3.3V 4.5W
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 76V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 500 V
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.24" L x 0.71" W x 0.26" H (31.6mm x 18.1mm x 6.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.35A
Supplier Device Package -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series SUS (6W)
Power (Watts) 4.5 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 77%