首页 / 振荡器 / SUS75K50S27B-19.200M
minImg
SUS75K50S27B-19.200M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SUS75K50S27B-19.200M
描述:
XTAL OSC TCXO 19.200MHZ SNWV
库存 : 50
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequency Stability ±370ppb
Current - Supply (Max) 15mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series SUS75K
Function -
Type TCXO
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output Clipped Sine Wave
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 19.2 MHz