SV115K14BL1
Bourns Inc.
型号:
SV115K14BL1
品牌:
Bourns Inc.
描述:
SV 115VRMS 14MM BULK L1
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 162 V
Capacitance @ Frequency 1230 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 180 V
Varistor Voltage (Max) 198 V
Series SV
Package / Case Disc 14mm
Energy 78J
Maximum AC Volts 115 V
Mfr Bourns Inc.
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 150 V