SV320K23B
Stackpole Electronics Inc
型号:
SV320K23B
描述:
MOV, 320V (Vrms), 10%, 23mm
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 1520 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series SV
Package / Case Radial
Energy 611J
Maximum AC Volts 320 V
Mfr Stackpole Electronics Inc
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 420 V