首页 / 振荡器 / SVC53C3C07B2-10.000M
minImg
SVC53C3C07B2-10.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SVC53C3C07B2-10.000M
描述:
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ CMOS
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±100ppm
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series SVC53C
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 10 MHz