首页 / 振荡器 / SVC75C3B17B2-125.000M
minImg
SVC75C3B17B2-125.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SVC75C3B17B2-125.000M
描述:
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ CMOS
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±100ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 125 MHz