首页 / 振荡器 / SVC75C3D27D2-10.000M
minImg
SVC75C3D27D2-10.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SVC75C3D27D2-10.000M
描述:
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ CMOS
库存 : 647
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 10 MHz