首页 / 射频开关 / SW3-040120RI4HF
minImg
SW3-040120RI4HF
L3 Narda-MITEQ
型号:
SW3-040120RI4HF
封装:
Module
描述:
IC RF SWITCH SP3T 12GHZ MODULE
用户指南
Operating Temperature -
IIP3 -
Insertion Loss -
Frequency Range 4GHz ~ 12GHz
Circuit SP3T
Topology Reflective
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Voltage - Supply 12V
Test Frequency 12GHz