首页 / 射频开关 / SW4-120019AI1HM
minImg
SW4-120019AI1HM
L3 Narda-MITEQ
型号:
SW4-120019AI1HM
封装:
Module
描述:
IC RF SWITCH SP4T 1.9GHZ MODULE
用户指南
Operating Temperature -
IIP3 -
Insertion Loss -
Frequency Range 12GHz ~ 1.9GHz
Circuit SP4T
Topology Absorptive
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Voltage - Supply 5V, 12V
Test Frequency 1.9GHz