SWH15-5-EW-P6
CUI Inc.
型号:
SWH15-5-EW-P6
品牌:
CUI Inc.
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications Household Appliances, ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CE
Input Connector KSC 8305
Size / Dimension 2.44" L x 1.56" W x 1.79" H (62.1mm x 39.7mm x 45.4mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 2A
Series SWH15-E (15W)
Power (Watts) 10 W
No Load Power Consumption 100mW
Cord Length 70.9" (1.80m)
Region Utilized Europe
Efficiency 78.7%
Voltage - Output 5V
Standard Number 60335-1
Mfr CUI Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC