SWH24-40-EW-P5
CUI Inc.
型号:
SWH24-40-EW-P5
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 40V 24W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications Household Appliances, ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CE
Input Connector KSC 8305
Size / Dimension 2.74" L x 1.75" W x 1.90" H (69.5mm x 44.4mm x 48.3mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 600mA
Series SWH24-E (24W)
Power (Watts) 24 W
No Load Power Consumption 100mW
Cord Length 72" (1.83m)
Region Utilized Europe
Efficiency 86.2%
Voltage - Output 40V
Standard Number 60335-1
Mfr CUI Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC