SWI10B-5-NB-I38
CUI Inc.
型号:
SWI10B-5-NB-I38
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
库存 : 6573
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB A Receptacle
Approval Agency cULus, FCC
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.67" L x 0.90" W x 1.43" H (67.7mm x 22.8mm x 36.3mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series SWI10B-N-USB (10W)
Power (Watts) 10 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Cord Length -
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 5V
Standard Number 62368-1
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC