SWI18-9-N-P6
CUI Inc.
型号:
SWI18-9-N-P6
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 20W
库存 : 98
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CB Scheme, CCC, CSA, FCC, IEC, PSE, UL
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.83" L x 1.34" W x 2.05" H (72.0mm x 34.0mm x 52.0mm)
Product Status Active
Weight 0.375 lb (170.1 g)
Current - Output (Max) 2.2A
Series SWI18-N (18W)
Power (Watts) 20 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 9V
Standard Number C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC