SWI6-15-E-P6R
CUI Inc.
型号:
SWI6-15-E-P6R
品牌:
CUI Inc.
描述:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 15V 7.5W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CB Scheme, EN, IEC
Input Connector CEE 7/16
Size / Dimension 2.20" L x 1.10" W x 2.36" H (56.0mm x 28.0mm x 60.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 500mA
Series SWI6-E (6W)
Power (Watts) 7.5 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Standard Number 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC