首页 / AC DC 转换器 / Switching Power Supply ALRS12V10AT
minImg
Switching Power Supply ALRS12V10AT
Analog Technologies
型号:
描述:
AC/DC CONVERTER 12V 120W
Product Status Active
Efficiency 85%
Mfr Analog Technologies
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.80" L x 3.82" W x 1.63" H (198.0mm x 97.0mm x 41.5mm)
Number of Outputs 1
Series -
Current - Output 1 10 A
Power (Watts) 120W