Taoglas Limited
型号:
SWLP.2450.12.4.B.02
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 2.4GHZ CER PATCH SLDR SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.7045
$7.7045
100
$6.878
$687.8
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Applications | WLAN, Zigbee™ |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | 802.15.4, WiFi |
| Height (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 3 |
| Series | - |
| Antenna Type | Ceramic Patch |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz |
| Mfr | Taoglas Limited |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 2dBi |
| Base Product Number | SWLP.2450 |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |