SWPA3012S100MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
型号:
SWPA3012S100MT
描述:
FIXED IND 10UH 830MA 345MOHM SMD
库存 : 1780
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 880mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 830 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 345mOhm Max
Series SWPA
Inductance 10 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 42MHz