SWPA3012S5R6MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
型号:
SWPA3012S5R6MT
描述:
FIXED IND 5.6UH 1.13A 226MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 800mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.13 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 226mOhm Max
Series SWPA
Inductance 5.6 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 61MHz